marcoli komputery

Oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalny sklep i serwis kas fiskalnych. W naszej firmie możecie Państwo kupić nowoczesne i niezawodne kasy fiskalne firm :

♦ ELZAB

♦ POSNET

♦ ACLAS

Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji. Doradzą jaką kasę wybrać; "dopasują" ją do specyfiki Waszej firmy. Podczas całego okresu użytkowania kasy są do Państwa dyspozycji 24h/dobę.

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety kontaktowej w celu otrzymania 10% kodu rabatowego na wybraną kasę fiskalną, aby przejść do ankiety kliknij tutaj.

 

 

 ELZAB

Niewielkie rozmiary, ergonomiczny kształt i prosta obsługa – to tylko niektóre z wielu zalet naszych kas i drukarek fiskalnych. Dedykowane i małym firmom i dużym przedsiębiorstwom. Doskonałe do ewidencjonowania sprzedaży w działalności usługowej np. gabinetu lekarskiego, stomatologicznego, weterynaryjnego czy kancelarii prawnej. Zapis kopii paragonu na nośnikach elektronicznych czy elastyczne definiowanie klawiszy to funkcje, dzięki którym praca staje się efektywniejsza. 

 

 

• POSNET

Wybierz najbardziej odpowiednie dla Ciebie urządzenie fiskalne z bogatej gamy produktów Posnet.
Aby ułatwić Ci wybór najodpowiedniejszego rozwiązania, podzieliliśmy naszą ofertę według najbardziej typowych zastosowań.
Produkujemy kasy fiskalne:
  - mobilne – idealne do bezprzewodowej pracy w terenie,
  - małe – przeznaczone do pracy stacjonarnej w punktach handlowych lub usługowych o niewielkiej powierzchni sprzedaży,
  - średnie – do pracy stacjonarnej w placówkach o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów,
  - systemowe – pozwalający stworzyć elastyczny system kasowy.

 

 

• ACLAS

Innowacyjna funkcjonalność, wysoka niezawodność oraz atrakcyjna cena umożliwiły urządzeniom fiskalnym marki ACLAS zajęcie znaczącego miejsca na konkurencyjnym polskim rynku producentów
i importerów urządzeń fiskalnych.

ACLAS Polska jako jedyna firma na rynku oferuje 3-letnią rozszerzoną gwarancję na całą kasę fiskalną.