marcoli komputery

Strona w budowie.

Strona w budowie.

Strona w budowie.

Strona w budowie.

COMARCH OPTIMA to oprogramowanie do obsługi mikro, małych oraz średnich firm. Dzięki niemu prosto i szybko wystawisz faktury, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty, naliczysz wypłaty, rozliczysz się z urzędami, poprowadzisz sklep internetowy. i wiele, wiele więcej.
 
COMARCH OPTIMA - nowoczesny program wspomagający zarządzanie firmą, którego główne zalety to:
  • pełna integracja, czyli dane wpisujesz tylko jeden raz, dzięki pracy na jednej bazie danych,
  • w miarę rozwoju firmy możesz dokupywać więcej modułów,
  • program zawsze zgodny z przepisami,
  • możliwość pracy jednostanowiskowej pracy w sieci oraz połączeń zdalnych np. dwóch oddziałów firm

Funkcje systemu

Dajemy Ci gwarancję najlepszych rozwiązań. Przekonaj się, co możesz zyskać i jak ułatwić sobie pracę wybierając poszczególne moduły dla swojej firmy.

 

KSIĘGOWOŚĆ HANDEL I USŁUGI ZARZĄDZANIE
Biuro rachunkowe Faktury Analizy
Księga podatkowa Handel Pulpit menadżera
Księga handlowa e-Sklep CRM
Środki trwałe Detal Obieg dokumentów
Płace i kadry Serwis  
Kasa / Bank    

 

Szczegółowy cennik poszczególnych modułów znajduje się tutaj

Program COMARCH OPTIMA jest zbudowany i pracuje w oparciu o najnowsze technologie informatyczne. Jest to 32 bitowa aplikacja pracująca w środowisku Windows. Graficzny interfejs użytkownika oferuje komfort typowy dla aplikacji Windows, przy zapewnieniu możliwości obsługi programu wyłącznie za pomocą klawiatury. Interfejs wyposażony jest w pomocny pasek skrótów oraz okno przedstawiające zbiorczo najważniejsze informacje na temat firmy. Comarch OPTIMA gwarantuje znakomitą wizualizację danych i możliwość samodzielnego kreowania wyglądu programu.

Program pracuje w oparciu o bazę danych zgodną z Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine lub SQL Server 2005 Express Edition. Należą one do najnowocześniejszych, bezobsługowych i wydajnych serwerów zapewniających skalowalność i bezpieczeństwo danych.

Ceny usług związanych z wdrożeniem oprogramowania dobierana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta sprzętu, jak również zakresu prac związanych z wdrożeniem i wymagań klienta. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Strona w budowie.